E - Ticaret
Trend

E-Ticaret Paketleri : 10 Adımda E-Ticaret Paketi Kullanma Avantajları

En Ucuz E-Ticaret Paketleri Nereden Alınır?

E-ticaret paketleri günümüzde varlığını sürdürmek isteyip internete atılan satış amaçlı firmaların tercih ettiği paketlerdir. Dijitalleşmenin giderek arttığı bu günlerde internette bulunmak büyük bir avantaj getirmektedir. Perakende satışların yanı sıra dijital pazar alanında yer almak isteyen tüm firmalar sektörü fark etmeksizin bahsedilen paketlerden faydalanabilmektedir.

Satış odaklı yürütülen işlerde pazarı kontrol altına almak ve güncelliği yitirmemek önemlidir. Ticarette olmazsa olmaz noktaların dijitale taşınması ile birlikte e-ticaret paketleri türemiştir. Bu paketler kapsamında bir firmanın sahip olması gereken tüm özellikler bir araya getirilmiştir. Blog ve diğer platformlardan farklı olarak güçlü ve güncel bir alt yapı ile site kurulumları böylece sağlanmaktadır.

e-ticaret-paketleri

E-Ticaret Paketleri Nedir? Dijitalde E-Ticaret Paketleri Ne Demek?

Dijitalde yer alan bir firmanın sahip olması gereken site ve yazılımsal alt yapının geneline e-ticaret paketleri demek mümkündür. Kaba bir tabir ile müşteriyi çekmek ve müşterinin alışveriş yapmasına kolaylık sağlayan sistemdir. Farklı alt yapılar kullanılarak gerçekleştirilen ve sitenin de dinamiğini korumaya yardımcı olan bir hizmettir. 

Tek hizmet olarak düşünülmemesi gereken bir durumdur. Zira e-ticaret paketi kapsamında birden fazla hizmet alımı gerçekleşmektedir. Yazılımsal alt yapı desteğinin yanı sıra müşteri desteği, entegrasyonlar, ürün girişleri, müşteri ulaşılabilirliği ve ödeme gibi farklı alanlar mevcuttur. Her bir alanın e-ticaret sitesi içinde olmazsa olmaz parçalar olduğunu bilmek gerekir. Tek bir paket ile tüm ihtiyaçlar karşılanır. 

E-Ticaret Paketleri Avantajları Neler? Neden E-Ticaret Paketi Almalısınız? 

Tercih edilecek e-ticaret paketine göre avantajlar değişiklik gösterecektir. Genel anlamda e-ticaret paketleri büyük avantajlarla müşteri ve firmalara sunulmaktadır. Paketi sunan firmalar arasında kalite sistem farkı bulunsa da her durumda satış yapacak site için tercih edilebilecek özelliklere sahiptir. İşte, e-ticaret paketleri avantajları hakkında bilmeniz gerekenler. 


Editörün Önerisi : Hazır E-Ticaret Paketleri


1- E-Ticaret Sitesi Kurmak için Farklı Arayışlara Girmenize Gerek Kalmaz

Günümüzde dijitalleşmenin artması ile birlikte site kurulumunda etkili olan farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Yazılımsal alt yapılar, temalar, ödeme koşulları hosting ve SSL alımı gibi farklı aşamaların seçenekleri mevcuttur. Sitenizi kurarken her bir işlem için farklı arayışa girmenize gerek kalmaz. Markanız ve siteniz adına gerekli tüm özellikleri tek bir adresten elde edebilirsiniz. 

2- E-Ticaret Sitesi Kurmak için Gerekenler Eksiksiz Şekilde Yer Alır

E-ticaret sitesi kurmak normal bir blog sitesi kurmaktan çok daha fazlasıdır. Site içerisinde olmazsa olmaz parçaların sayısı oldukça fazladır. Her bir ihtiyacı karşılamak adına var olması gereken noktaları düşünmenize gerek kalmaz. Alacağınız e-ticaret paketleri sayesinde eksiğiniz olmadan her şeyiyle tam ve profesyonel bir site elde edebilirsiniz. 

3- Müşteri Potansiyelinizi Arttırabilirsiniz

Müşteri deneyim ve memnuniyeti fiziksel mağazalarda olduğu gibi internet üzerinde de çok önemlidir. Eğer alışverişin sürekli olması ve müşteri potansiyelinizin artmasını istiyorsanız doğru alt yapıya sahip bir site kurmalısınız. Var olan müşteri skalanızın dışında genel pazarda potansiyelinizi arttırmak için satışa yönlendirici, hızlı ve kolay alışveriş sağlayan siteler kurabilirsiniz. 

e-ticaret-paketleri


Editörün Önerisi : E-ticaret nedir ?


4- Genel E-Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti Düşer 

Ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak mümkün değildir. Kurulduğu iddia edilse bile hizmet çok düşük düzeyde olacaktır. İstenen şekilde bir e-ticaret sitesi kurmak ise maliyetli olabilir. Özellikle her bir işlem için farklı farklı işlemler yapmak ücreti arttıracaktır. 

Tek bir adresten e-ticaret paketleri kapsamında tüm eksikleri karşılayabilmek maliyet konusunda da düşüşe neden olacaktır. Örneğin, hosting ve SSL gibi konularda farklı firmalarla anlaşmanıza gerek kalmaz. Sitenin yazılımsal ve tematik kısımları da halledileceğinden ortak bir noktadan daha düşük maliyetle tüm ihtiyaçlarınız tamamlanacaktır. 

5- Güncellenebilir Olması Yeniliği Beraberinde Getirir

İlk defa e-ticaret sitesi kurmak düşüncesine girdiyseniz bilmelisiniz ki site kurulduktan sonra işlemler bitmemektedir. Gerek site kurulumunda kullanılan eklentiler gerekse Google güncellemeleri takip edilmelidir. Güncellenebilir sistemler olması ve bulut sistemine sahip e-ticaret paketi almak bu yüzden gereklidir. Diğer sitelerden geri kalmayarak iyileştirmenin mümkün olduğu paketler ile yenilikçi kalabilirsiniz. 


Editörün Önerisi : E-ticaret Depolama Hizmeti


6- Aksama Olmadan 7/24 Destek ile Memnuniyeti Arttırır

Satın alacağınız e-ticaret paketleri içinde 7/24 destek imkânının bulunması oldukça değerlidir. Site üzerinde gerçekleştirilen yanlış adımlar, yapılamayan işlemler ya da genel aksaklık durumları için iletişim kurmanız gerekir. Doğrudan destek hattı sayesinde saat fark etmeksizin markanız adına destek alabilirsiniz. 

e-ticaret-paketleri

7- E-Ticaret Paketleri Zaman Tasarrufu Sağlar 

Kısa sürede sitenin kurulması ve müşteriye sunulması kâr elde edebilmek adına önemlidir. E-ticaret paketleri avantajları arasında zaman tasarrufu bulunur. Tek adresten tüm ihtiyaçların karşılanması ve alanında bilgili bireyler tarafından bu durumun sağlanması etkili unsurlardan birisidir. Zaman kaybetmeden ticaret ve satışlarınızı sürdürmek isterseniz e-ticaret paketi seçmelisiniz. 

8- Mekandan Bağımsız Olarak Hareket Edebilirsiniz

Dijitalleşmeden bu kadar bahsettikten sonra belirli firma ya da şehre bağla kalarak hareket etmek olmaz! E-ticaret paketi bulut sistemi sayesinde uzaktan bir sistem ile gerçekleştirilebilir. Güncellemeler fiziksel ortamda bulunmayı gerektirmeden kısa sürede sağlanır. Site kurulumu için de aynı işlemler uzaktan bağlantı ile gerçekleşebilir. Nerede olduğunuz fark etmeksizin site kurabilirsiniz. 


Editörün Önerisi : Tsoft E-ticaret Paketleri


9- Perakende Satışlarınız ile Eş Zamanlı Hareket Edebilirsiniz

Halihazırda var olan perakende satışlarınız ile eş zamanlı site üzerinden hareket etmek isteyebilirsiniz. Özellikle indirim ve kampanya dönemlerinde iki tarafta da ortak işlemler yapmak gerekir. Bu aşamada kolay düzenlenebilir olan ve hızlı adapte sağlayan sitelere ihtiyacınız olacaktır. Sadece değişiklik değil stok bilgisi girmek ve kontrolü yapmak adına da bahsedilen imkânı sağlayan e-ticaret sitesi paketi alabilirsiniz. 

10- Kısa Sürede Satışa Tek Firma ile Hazır Hale Gelebilirsiniz 

Muhatap olacağınız insan sayısını arttırmadan sadece tek bir firma ile ihtiyacınız olan tüm unsurlara sahip olabilirsiniz. Vakit harcamadan göz atacağınız e-ticaret paketi arasından dilediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır. Dijitalde de yer almak ve buradaki pazarı kontrol altına almak için vakit harcamadan harekete geçmelisiniz. 

e-ticaret-paketleri

En İyi E-Ticaret Paketleri Hangileri? Güncel E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma 

Günümüzde e-ticaret sitesi kurmak denildiğinde akıllara belirli başlı paket oluşturan firmalar gelmektedir. Firmaların her biri kendi içerisinde farklı avantaj ve dezavantajlara sahip olabilmektedir. Burada önemli olan müşterinin hangi alanda kendini rahat hissettiği ve seçimi yapacağı üzerinedir.

Ticimax, sahip olduğu avantajlar neticesinde ilk tercih edilen noktalardan birisi olmaktadır. Alanda oluşturduğu hakimiyeti, müşteri memnuniyeti, geliştirilebilir olması da dikkat çeken bazı özelliklerindendir. Özellikle küçük- orta ve büyük ölçekli demenden her bir firmaya eşit yaklaşım anlayışı ile memnuniyet oranlarını artırmaktadır. 

Sektörde en iyiler arasında yer alarak müşterilerine birden fazla paket imkânı sunmaktadır. Her firma hedeflediği harcama ve bulunduğu sektöre bağlı olarak paketini seçebilir. Seçilen bu paket ile birlikte gerekli çalışmalar hız kesmeden başlamaktadır. Diğer firmalara kıyasla e-ticaret paketleri çok yönlü ve maliyet açısından da uygundur. 

E-Ticaret Paketleri Tavsiye Almadan Önce Ticimax ile Profesyonel İnceleme Yaptırın!

Kararınızı vermeden Ticimax bünyesinde yer alan e-ticaret paketleri kapsamlarına mutlaka göz atmalısınız. Alan hakkında bilgili değilseniz 7/24 destek hattı üzerinden tavsiye alabilirsiniz. Uygulamaya geçmeden önce sektörel ve maliyet kapsamında profesyonel inceleme yapmak daha doğru olacaktır. Böylece sektörünüze uygun olacak bir siteyi oluşturabilirsiniz. 

e-ticaret-paketleri

En Ucuz E-Ticaret Paketleri Nereden Alınır? Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sitesi Kurma Adresi!

E-ticaret paketleri alabilmek adına ekstra bir uğraş göstermenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Ticimax paketi için sayfaya girerek dilediğiniz bir paketi seçmektir. Pakete tıkladıktan sonra ödeme kısımlarını halletmeniz ve bilgileri vermeniz ile birlikte gerekli çalışmalar hız kesmeden başlayacaktır. Böylece vakit kaybetmeden sitenize kavuşma ihtimaliniz de artmaktadır. 

En ucuz e-ticaret paketi teklifini de site üzerinden alabilirsiniz. Dört farklı paket ile birlikte müşterilere seçenek sunulmaktadır. Her bir paket kendi içerisinde farklı avantajlara sahiptir. Bahsedilen paket isimleri şu şekildedir:

  • WP E-Ticaret,
  • İdea Entegre,
  • İdea Platinium,
  • Special Omni.

Tamamen sektörel hedef ve firmanızın durumuna bağlı olarak dilediğiniz paketlerden birisini kolaylıkla alabilirsiniz. 

2022 E-Ticaret Paketleri Fiyatları ve Ödeme Yöntemleri 

Güncel e-ticaret paketleri fiyatları değişiklik gösteren bir özelliğe sahiptir. Sabit bir e-ticaret sitesi kurma maliyeti belirtmek oldukça zordur. Burada müşterinin istek ve talepleri, paketin içeriği ve aldığı tarihe bağlı olan etkenler mevcuttur. Müşterinin siteden güncel fiyatları takip ederek ilerlemesi en doğru olan adım olacaktır.

E-ticaret paketleri ödeme yöntemleri ise Ticimax tarafından kolaylık sağlayacak şekilde entegre edilmiştir. Taksitlendirme seçenekleri sayesinde cebinizi zorlamadan kolay bir yöntemle ödeme yapabilirsiniz. Birden fazla banka üzerinden taksit seçenekleri 12-18 aya kadar varabilmektedir. Dilerseniz peşin ödeme de yapabilirsiniz. 

 

İlgili Makaleler