Hakkımda

Merhaba, Ben Hamza EROL,

1988 İstanbul doğumluyum. Almina web çözümleri olarak 2008 yılında sektöre giriş yaptım ve Türkiye ‘de hizmet veren bir restoranda 6 yıl yönetici olarak çalıştım. Bu süreçte web sektöründe de kendimi geliştirdim. Çalıştığım restoran devredilditen sonra, kendime bir şans vererek, Ümraniye Plaza Cubes co-working çalışma ofisi tutarak sektöre tam zamanlı giriş yaptım.

100 web sitesinin üzerinde referansım bulunmakta ve Türkiye’de pek yapılmayan Express Web ile ilgilenmekteyim. 1 gecede 1 web sayfası herşeyiyle teslim ediyorum. İşin boyutuna göre ekip oluşturuyor ve adam saat hesabı ile ücretlendiriyorum.

İdeasoft Ümraniye temsilcisiyim ve bugüne kadar satışını gerçekleştirdiğim tüm siteler satışlarında başarı kaydettiler.

E-Ticaret danışmanlığına 2018 ilk yarısında başladım ve bazı referanslarım,

Cocosh She Kozmetik, My Kitchen Ev Tekstili, David Gerenzo, Doğal Avm ve birçok firmaya danışmanlık verdim.

 

2017 yılında başladığım Yetita Yerli Dizin projem, 2018 başlarında Emre ALABAŞ ile tanışmamdan sonra özel yazılma çevirerek kendi datasını toplayan mini bir arama motoru projesi geliştirdik. Şuan günlük 750 hit ortalaması bulunmaktadır.

11. yaşına giren Almina Web Çözümleri markam ile özel projelerde hizmet vermekteyim. E-Ticaret, wordpress site tasarımları, E-Ticaret danışmanlığı ve marka tescili yapmaktayım.

Google partneriyim ve Google adwords konusundaki tecrübelerimi şuan kurumsal firmalara aktarmaktayım. Çalışmalarımda başarı odaklı geliştirmeler yapmaktayım.

Close