BlogE - Ticaret

Marketler E-Ticarete Hazır mı?

Marketlerde E-Ticaret

E-ticaretin günümüzdeki yerini anlatmaya gerek yoktur diye düşünüyorum. Giyimden, kozmetiğe, elektronikten, kırtasiyeye her alanda hayatımızda hızla artarak büyük yere sahip olmaya devam ediyor. Tüketicilerin isteklerine cevap verebilmek, taleplerini karşılayabilmek için e-ticarette muhakkak etkin bir şekilde yer almak gerekmektedir.

Malum COVİD-19 salgını sebebiyle hepimiz evlerimizde kaldık, dışarıya çıkamadık. Bu da beraberinde e-ticareti oldukça önemli hale getirdi. Şuanda market alışverişleri bile e-ticaret platformunda yapılmaya başlandı, hatta insanlar buna teşvik edildi. Bu durum alışkanlık haline gelecek ve kolaylık sağladığı için de bundan sonraki zamanlarda da etkin bir şekilde kullanılmaya devam edecektir. Tam da bu sebeple özellikle marketlerin hem e-ticarette etkin bir şekilde yer alması hem de doğru şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Bunun içinde en önemlisi ürün girişlerinin doğru ve güvenilir eller tarafından girilmesidir.

 

Ürün Girişinin Önemi

Ürün girişi deyip geçmemek gerekir. “Ne olacak ki, alt tarafı ürün, adını, fiyatını yaz bir de fotoğraf ekle yeter” dememek lazım. Çünkü ürün girişi ne kadar doğru yapılırsa, o kadar çok kişiye erişir, o kadar çok satış yaparsınız. Türkiye’de e-ticaret platformunda satış yapan onlarca market var. Önemli olan ürünlerin isimlerinin, görsellerinin, açıklamalarının tek tek SEO uyumlu ve özenli bir şekilde girilmesi SEO etiketlerinin de ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Bu konuda birçok detay var. Ürünün isminden, ürünün görsel ismine, açıklamasından, fiyat politikasına, SEO etiketlerinden, SEO açıklamalarına kadar daha birçok konuda doğru giriş yapılmalıdır ki siteniz üst sıralarda görülsün ve daha çok kişiye ulaşabilesiniz. Yoksa bu konulara dikkat etmeyen diğer firmalar gibi alt sıralarda kalarak e-ticaret de etkin bir rol alamazsınız.

 

Neden Biz?

Firmaların ürün girişlerinin kesinlikle profesyonel destek alarak girilmesi gerekmektedir. Toplu bir şekilde excellden yapılan giriş ile tek tek özenle girilen işler arasında dağlar kadar fark oluşmaktadır. Biz yaptığımız işlere kendi işimiz gibi sahip çıkarak, kendi firmamıza ürün girişi yapıyormuşçasına özenle, itinayla, özveriyle çalışmaktayız. Şimdiye kadar onlarca firmaya, on binlerce ürün girişi yaparak %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktan onur duyuyoruz. Çalıştığımız bütün firmalar olumlu geri dönüşler alarak, herkese tavsiye edilmekteyiz. Bu da işimizi ne kadar doğru yaptığımızın kanıtı olarak bizleri çok mutlu etmektedir ve motivemizi artırmaktadır.

Ürün girişlerinizi profesyonel ellere verin, hem işleriniz ilerlesin hem detaylarla boğulmak zorunda kalmayın. Biz profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

 

Tags

Hamza EROL

AyrimNet Web Çözümleri E-Ticaret & Dijital Pazarlama Danışmanı

İşinize Yarayabilir

Bir cevap yazın

Close