Tecrübelerim

Sende takıntı, temizlik, simetri ve düzen hastasıysan Teknik Raf

Ofisimiz de ki klasörlerin düzensizliği beni bir raf firması aramaya zorladı, bulduğum ilk fırsatta yetita.com da arama yaptım ve karşıma çıkan TEKNİK RAF SİSTEMLERİ firmasını inceledim.

Firma Avrupa yakasında üretim yapmakta ve Avrupa yakası Beyoğlu bölgesinde ofisleri bulunuyor. Telefonda bizimle ilgilenen arkadaş adres bilgilerimi aldı, ne tür raf yaptıracağımızı ve yerimizi sordu. Bir gün sonra randevulaştığımız saatte Ümraniye ofisimize geldiler. Hızlı çözüm sunmaları açıkcası bizi mutlu etti, daha sonra fiyatlarını inceledik, değerlendirme yapmak için ismini veremeyeceğim bir firma daha aradık, ‘’aldığımız cevap yeriniz çok uzak biz gelemiyoruz siz ölçünüzü alıp bize gönderin biz fiyat veririz.’’

Aslında onlara verilecek cevap belliydi ama biz saygımızdan el vermeyelim dedik. İşin özüne gelirsek, TEKNİK RAF 20 yıllık bir firma, yerleri beyoğlun da aradığımız diğer firma Kayışdağında ama gelme tenezzülünde bile bulunmadılar. Bir firma 20 yıl kolay ayakta tutulmuyor gerçekten bir ömür neredeyse, yaptığım araştırmalar sonucunda firmanın şuan ki sahibinin 2. Kuşak olduğu ve OBSESİF KOMPULSİF’e sahip bir arkadaş olduğu ve elinden geldiğince her ihtiyacı olan firmaya ve her ihtiyaç duyulan alana raf sistemleri yapmak istemesi, bu işi sevmesi ve herkesin düzenli depolamaya yardımcı olma isteğidir. Bizim yaptırdığımız ürün çelik raf, arşiv alanları için kullanılan gir cıvatalı raf modelleridir. Firma genelinde bir çok depolama, ve arşiv alanları için farklı model rafların üretimini yapmaktadır. Beni bilenler bilir kolay kolay kimselere referans olmam sevmem ama Teknik raf için gözü kapalı referans olurum, inanılmaz hızlı, ekonomik ve doğru çözüm sundular. Bana doğru seçim yaptığımı adeta kanıtladılar. İlk fırsatta ofislerine giderek tanışmak istiyorum.

Tags

Hamza EROL

AyrimNet Web Çözümleri E-Ticaret & Dijital Pazarlama Danışmanı

İşinize Yarayabilir

Bir cevap yazın

Close